דיאטה בלי לספור קלוריות

אחרי שנים של שטיפות מוח זה נשמע כל כך הזוי שאי אפשר בכלל לדמיין איך עושים את הדבר הזה. יש מכן שבתוך הראשן שלכן, בין כל המטלות, מתנהלת חשבוניה מתוכמת שכל כולה מחוברת למחשב גדול שהתפקיד שלו הוא לספור ולקזז. כמה קלוריות אכלתי, כמה קיזזתי וכמה עוד נשארו לי.

קראי עוד

הפך להיות מושג לגיטימי שהתחבר לתרבות השפע. דלי של פופקורן וחבית של קולה הפכו למוצר חובה אצל כל מי שנכנס לבית הקולנוע והגדלה של ארוחה במקדונלדס נחשבת שירות מתחשב בצרכן שאין לו כוח לקום עוד פעם ולדדות לקופה.

קראי עוד
מזון מעובד

פעם מישהי אמרה לי שכשהיא רואה פרסומת של אוכל, זה סימן שהיא לא צריכה לקנות אותו. כי אם מישהו מאד מתאמץ למכור, הוא מנסה לעשות מניפולציה שתוביל את כולנו למחשבה שאנחנו פשוט לא יכולים בלי הגלידה הזאת, או ממש חייבים את הופלים האלה, והחטיפים המרשרשים האלה חייבים להיות במזווה שלנו כי חס וחלילה אם נרגיש עצוב

קראי עוד
לרדת מהר במשקל

כל מי שסובל מעודף משקל היה משלם הון עתק כדי להשיג את הגלולה שבולעים בלילה עם עודף משמעותי ומתעוררים בבוקר עם הגוף של גל גדות. עדיין לא המציאו גלולה שכזאת ויש כאלה שעדיין מתפללים שמתישהו זה יקרה ובינתיים אוכלים פונדנט שוקולד עם כמה בורקסים של גבינה ותפוח אדמה.

קראי עוד
לאכול ולרזות

לכאורה מדובר באוקסימורון, כדי לרזות צריך להפסיק לאכול, או להפחית את האכילה בצורה משמעותית, כך הניסיון שלו לימד אותנו וזה גם מה שאנחנו שומעות או קוראיות בכל מקום. "תסתמי את הפה ותעשי ספורט". ובכל זאת אם נתבונן בעיניים חוקרות נגלה שגם כשהפסקנו לאכול, או לכל הפחות הפחתנו בכמויות בצורה דרסטית, וגם

קראי עוד